Letnie półkolonie

MKS Gdańsk jest klubem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Obecnie jesteśmy najlepszym klubem gimnastycznym w Polsce!.

Chcielibyśmy sprostać wymaganiom wszystkim spragnionym ruchu, dlatego też stale wzbogacamy naszą ofertę i rozwijamy się by wyjść Państwu naprzeciw.

W sierpniu 2013 r. ruszyliśmy z programem propagowania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród trójmiejskich dzieci i młodzieży szkolnej poprzez organizację „Letnich Półkolonii Sportowych”.

Zadowolenie dzieci biorących udział w LPS oraz opinie rodziców, utwierdziły Nas w przekonaniu, że istnieje duże zapotrzebowanie w środowisku lokalnym na tego typu akcje sportowe. Zarząd klubu MKS Gdańsk podjął decyzję, iż LPS będą odbywać się cyklicznie w każde wakacje.

Co to są „Letnie Półkolonie Sportowe” i dlaczego warto wziąć udział?

LPS są to zorganizowane zajęcia sportowo-edukacyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej podczas przerwy wakacyjnej. W zależności od potrzeb turnus trwa 1 lub 2 tygodnie.

Bogaty program półkolonii obejmuje między innymi:

• 8 godzinną opiekę wychowawców i trenerów;
  • wyżywienie: drugie śniadanie lub podwieczorek, pyszny i świeży obiad dwudaniowy;
  • różnorodne zajęcia sportowe np.: gimnastyka, fitness, pływanie, gry i zabawy ruchowe, gry zespołowe, wycieczki piesze i inne;
  • animację czasu wolnego: gry planszowe, gry zręcznościowe, zabawy integracyjne, konkursy tematyczne,  projekty indywidualne i grupowe;
  • zajęcia edukacyjno-informacyjne: pogadanki i prelekcje na temat zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia;
  • zawody sportowe i konkursy tematyczne z dyplomami i nagrodami;
  • wycieczki zorganizowane np. Aquapark Sopot, kino Helios, Akwarium Gdyńskie i inne;
  • świetną zabawę i uśmiech na twarzy dziecka każdego dnia!

Członkowie MKS Gdańsk w ramach systematycznego członkostwa otrzymują od klubu dofinansowanie na udział dziecka w Letnich Półkoloniach Sportowych! Dołącz do Nas już dziś!

Przeczytaj więcej o Letnich Półkoloniach Sportowych:

Letnie Półkolonie Sportowe 2013